Yönetim Kurulu

FİKRET ÜRPER - BERTO YÖNETİM KURULU BAŞKANI
01.01.1967 BERGAMA doğumludur. BERGAMA LİSESİ eğitiminden sonra MARMARA ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MALİYE BÖLÜMÜ’ nü bitiren Fikret Ürper, ÜRPER GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Firma yetkilisi olarak iş yaşamına devam etmektedir.

İBRAHİM LÜTFİ KOLAT - BERTO YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARD.
23.09.1963 ANKARA doğumlu olup KURTULUŞ LİSESİ eğitiminden sonra HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ EĞİTİM PROGRAMLARI VE ÖĞRETİM ANA BİLİM DALI’ ndan mezun olmuştur. AYSALLAR MOTORLU ARAÇLAR AKARYAKIT YEDEK PARÇA GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile ticari yaşamı devam etmektedir.

LEVENT AKÇAY - BERTO YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARD.
25.04.1968 BERGAMA doğumludur. İZMİR FATİH KOLEJİ’ nde lise eğitiminden sonra ANADOLU ÜNİVERSİTESİ-İKTİSAT bölümünü bitiren Levent Akçay, AKÇAY SARRAFİYE TURİZM VE İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ile ticari yaşantısına devam etmektedir.TAHİR ERDOĞAN - BERTO YÖNETİM KURULU MUHASİP ÜYE
13.06.1966 HARMANPINAR – KONYA doğumlu olup BERGAMA İMAM HATİP LİSESİ’ nden sonra SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MUHASEBE BÖLÜMÜ ve ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞLETME BÖLÜMÜ’ nden mezun olmuştur. TM LİDER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ile iş yaşantısı devam etmektedir.ALİ SARIL - BERTO YÖNETİM KURULU ÜYESİ
09.08.1965 BERGAMA doğumludur. BERGAMA LİSESİ mezunudur. SARIL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET LTD. ŞTİ. ile ticari hayatına devam etmektedir.


HAKAN KARCI - BERTO YÖNETİM KURULU ÜYESİ
09/07/1971 doğumlu olup, BERGAMA LİSESİ mezunudur. BEŞYILDIZ KOZAK TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile ticari hayatına devam etmektedir.

ERTUĞ CANOĞLU - BERTO YÖNETİM KURULU ÜYESİ
22/12/1975 doğumlu olup, BERGAMA LİSESİ mezunudur. CANOĞLU MAKİNA ile ticari hayatına devam etmektedir.