Meslek Komiteleri

1.MESLEK KOMİTESİ
ASİL ÜYELER
1 ERTUĞ CANOĞLU CANOĞLU MAKİNA – ERTUĞ CANOĞLU – YÖNETİM KURULU ÜYESİ
2 ÇAĞDAŞ MATBAA – MELİH ÇAĞDAŞ – MECLİS ÜYESİ/KATİP ÜYE
3 GRANİT TAŞ – ÖMER KARAKAYA – MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI
4 GÖÇBEYLİ TARIM – MUSTAFA FERTİK
5 EMREPEN PLASTİK – ERCAN BAHÇACI –  KOMİTE BAŞKANI
6 BERGAMA PETEK SERKAN SADETTİN BÖLÜKOĞLU
7 HASANAĞA SÜT ÜRÜNLERİ – HASAN ÇAKIR –  KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI

2.MESLEK KOMİTESİ
ASİL ÜYELER
1 TM LİDER SİGORTA TAHİR ERDOĞAN –  YÖNETİM KURULU ÜYESİ MUHASİP ÜYE
2 BEŞYILDIZ KOZAK –  HAKAN KARCI – YÖNETİM KURULU ÜYESİ
3 BER-VET VETERİNERLİK –  HALİT KÖKEN – MECLİS ÜYESİ
4 DENİZ RESTORANT – AHMET ÖZTÜRK – KOMİTE BAŞKANI
5 KARDEŞLER EMLAK – ARİF BÖKE
6 HASAN TÜRKEN – HASAN TÜRKEN
7 ELİFİM SİGORTA – ADNAN ÖZTÜRK – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI

3.MESLEK KOMİTESİ
ASİL ÜYELER
1 BARBAROS KOLLEKTİF ŞİRKETİ – İBRAHİM İRFAN DERİCİOĞULLARI – MECLİS ÜYESİ/TOBB DELEGESİ
2 KAZIM KOROĞULLARI TARIM ÜRÜNLERİ – SELÇUK KOR – MECLİS ÜYESİ
3 YELMEN ZAHİRE VE GIDA –  MAHMUT YELMEN – KOMİTE BAŞKANI
4 DURMAZ KARLI MADRA ALABALIK –  İSMAİL DURMAZ
5 BAKIRÇAY ZİRAAT – MELTEM ÖZDEMİR – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI

4.MESLEK KOMİTESİ
ASİL ÜYELER
1 AYSALLAR – İBRAHİM LÜTFİ KOLAT – YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
2 GÖNLÜGÜR OTOMOTİV – HAKAN GÖNLÜGÜR – MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI
3 ÜMFER TARIM – ÜMİT DUYMAZ – MECLİS ÜYESİ
4 RIFAT KORKMAZ İNŞAAT – RIFAT KORKMAZ
5 ÖZGEZER OTOMOTİV –  SELÇUK GEZER – KOMİTE BAŞKANI
6 ZİLLİOĞLU NAKLİYAT – SERKAN ZİLLİOĞLU
7 BERGAMALI TİCARET– SÜLEYMAN GÜNDOĞDU – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI

5.MESLEK KOMİTESİ
ASİL ÜYELER
REİS YAPI – MUSTAFA GÜLENÇ – MECLİS ÜYESİ
2 KERMES İNŞAAT – GÖKSEL ÖZÜAK – MECLİS ÜYESİ
3 ZAFER KAÇMAZ İNŞAAT – ZAFER KAÇMAZ – MECLİS ÜYESİ
4 SINIRLI SORUMLU ÇANDARLI TATİL KÖYÜ – ARMAĞAN CANIMANA –  KOMİTE BAŞKANI
5 DÜLGER İNŞAAT – SEMİH DÜLGER
6 BERGAMA YILMAM İMAR TOLGA YILMAM
7 DOĞANLAR İNŞAAT – SEYFETTİN DOĞAN – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI

6.MESLEK KOMİTESİ
ASİL ÜYELER
1 SARIL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI –  ALİ SARIL – YÖNETİM KURULU ÜYESİ
2 AKÇAY SARRAFİYE – LEVENT AKÇAY –  YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
3 AS ORMAN ÜRÜNLERİ – METİN AKTAN – MECLİS ÜYESİ
4 CENK KIRTASİYE – CENK OLGUN –  KOMİTE BAŞKANI
5 ARBES DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI – MURAT KARA
6 AKADEMİ İLETİŞİM – HALUK HAŞMET PARPUCU
7 ÖZDEMİRLER YAPI – HÜSEYİN ÖZDEMİR  – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI

7.MESLEK KOMİTESİ
ASİL ÜYELER
1 IŞILDAK İNŞAAT – EROL IŞILDAK – MECLİS BAŞKANI
2 GÖÇOĞLU İNŞAAT – AZAM ZİYA GÜÇ –  MECLİS ÜYESİ
GEYİKLİ YAPI – HÜSEYİN GEYİKLİ –  KOMİTE BAŞKANI
4 TUNÇYAPI MİMARLIK YUNUS DEMİRTUNÇ
5 ÖNALLAR ZEYTİNCİLİKSERKAN ÖNAL –  KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI

8.MESLEK KOMİTESİ
ASİL ÜYELER
1 ÜRPER GIDA – FİKRET ÜRPER – YÖNETİM KURULU BAŞKANI
2 PAKSOY KUYUMCULUK HÜSEYİN PAKSOY – MECLİS ÜYESİ
3 EKREM ALİ ERMİŞOĞLU EKREM ALİ ERMİŞOĞLU – MECLİS ÜYESİ
4 MURAT ÖZKAYA –  MURAT ÖZKAYA – KOMİTE BAŞKANI
5 AHMET GÜRŞEN – AHMET GÜRŞEN
6 SULTAN TUZ – AHMET İNANLI
KINIK GÜNEBAKAN TARIM ÜRÜNLERİ – SEMİH KÖKTENTÜRK