Bergama Ticaret Odasında yeni yönetim ve meclis başkanı belli oldu.

07.04.2010 tarihinde yapılan yönetim kurulu ve mart ayı meclis toplantıları sonrası, yeni yönetim kurulu ve meclis başkanı belirlenirken 28 üyeli BERTO meclisinin yeni başkanı İnşaat Mühendisi, işadamı Mahir Yazıcı oldu.
Boşalan üç yönetim kurulu üyeliğine ise yine meclis üyeleri arasından Yusuf Ziya Kurşun, Levent Akçay ve Hilmi Köprülü getirildi. Yeni yönetim aralarında görev dağılım yaparken Melih Kahramanın başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda; Erkan Evrenkaya ve Yusuf Ziya Kurşun Yönetim Kurulu Başkan yardımcılığına getirildi. Levent Akçay Muhasip Üye, İsmail Birol, Bülent Cingöz ve Hilmi Köprülü ise yönetim kurulu üyesi oldular. .
Boşalan 4 meclis üyeliklerine ise yedek üyelerden Saffet GÜRBÜZBALABAN, Hüseyin KARASU, Halil GİDER, Mehmet SARIKAYA getirildi.
Yaşanan gelişmeler ile ilgili olarak bir açıklama da bulunan BERTO Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman,”bazı arkadaşlarımız gerek çalışma koşuları gerekse de özel nedenlerden ötürü bir yıldır özveri ile yaptıkları bu görevlerinden aflarını istemişlerdir. Kendilerine, görev yaptıkları dönem için BERTO adına teşekkür ederim. Bu aşamada önemli olan kurumlarda hizmetin devamlılığıdır. Odamız görev ve hizmetlerine hiç durmaksızın yeni arkadaşlarımız ile devam edecektir.” Dedi.