Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Kurşun, Yönetim Kurulu Üyesi Levent Akçay, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Birol, Meclis Üyesi Caner Gürel, Genel Sekreter Gülay Koç ve Yönetim Kurulu Danışmanı Saffet Dündar; 29 Aralık 2011 günü, Tire İlçe Emniyet Müdürlüğünden Bergama ilçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Nezir Balcı ya makamında ziyarette bulundular. İlçemize atanmasından dolayı duyulan memnuniyeti belirten Başkan Melih Kahraman, hayırlı olsun temennisinde bulundu ve görevinde başarılar diledi.
Ardından Kahraman, Nezir Balcıya Ticaret Odası hakkında bilgiler verirken Bergama Ticaret odasının genç ve dinamik bir yönetim kuruluna sahip olduğunu ve Bergama için her şeyin en iyisini yapmaya çalıştıklarını belirtti.

Emniyet müdürü Nezir Balcı “Bergama ya gelmekten dolayı bir memnuniyet duyduğunu ve güzel bir görev dönemi geçirmek istediğini belirtti ve ziyaretlerinden dolayı çok memnun kaldığını belirterek Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman’a çok teşekkür etti.