Sayın Üyemiz,

TOBB tarafından Odamıza iletilen yazıda; TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimlerinin Oda ve Borsalarda 27 Şubat 2019 Çarşamba günü 10.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu üyeliği başvuru formu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu üyeliği başvuru formlarına http://tobbgirisimcilik.org.tr/ adresinden erişim sağlanabilmektedir.

Başvuru formunun eksiksiz doldurularak  22 Ocak 2019 Salı günü 17:30’a kadar basin@berto.org.tr adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Kurullara katılım sayısı sınırlı olup, Kadın Girişimciler Kurulu  ve Genç Girişimciler Kurulu 22’er kişiden oluşacaktır.

Bu kapsamda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu seçmen listesinde yer almak isteyen kişilerin, http://tobbgirisimcilik.org.tr/ linkinde yer alan başvuru formlarından kendilerine uygun olanı doldurup 22 Ocak 2019 Salı günü 17:30’a kadar basin@berto.org.tr adresine göndermesi gerekmektedir.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Bergama Ticaret Odası