Bergama Ticaret Odası, Bergama Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti iş birliğinde bu yıl 9.’su düzenlenen Şakir Süter Gazetecilik Yarışması ödülleri sahiplerini buldu.

Bergama Kültür Merkezi’nde (BerKM) düzenlenen törene Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Bergama Ticaret Odası Genel Sekreteri Gülay Koç, Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Dilek Gappi, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, BERKSAV Başkanı Gökhan Gönlügür, Bergama’yı Sevenler Turizm Derneği Başkanı Yüksel Altuğ, Süter Ailesi, protokol üyeleri ve gazeteciler katıldı.

Ödül töreninde konuşan Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper; Şehirleri anlamlı kılan unsurun büyük binalar değil, içinde yaşayan büyük insanlar olduğuna, merhum Şakir Süter’in de Bergama’ya büyük bir değer kattığına dikkat çekti. Konuşmasına “Yıllarına birçok röportaj, haber programı, yazı ve hikaye sığdıran Merhum Şakir Süter, Bergama ile gönül bağını hiç koparmamıştır. Burada olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum” diyerek son veren Ürper, Ticaret Gazetesi’ndeki “Bergamalı Kadınlar Tarihi Dokuyor” haberi ile Bergama Ticaret Odası Özel Ödülü’nü kazanan Seza Nur Demirparmak‘a da ödülünü takdim etti.

● Tüm Etkinlik, Duyuru ve Basın Bildirilerimiz İçin Aşağıdaki Adresleri Takip Edebilirsiniz

Instagram | Facebook Twitter