Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat, Başkan Yardımcısı Melih Çağdaş ve Genel Sekreter Gülay Koç, İYİ Parti İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Dinçer Işıktaş ve İYİ Parti Bergama İlçe Teşkilatı’nı ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette konuşan BERTO Başkanı Kolat; “Bildiğiniz gibi Bergama, Aliağa ve Menemen oda başkanlarımız ile birlikte, artan yatırımlar ile hızla gelişen bölgemizin Ankara’da milletvekili düzeyinde temsil edilmesi için kamuoyuna bir çağrıda bulunmuştuk. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da bölgemizi ileriye taşıma yolundaki her adımda var olmaya ve bölgemizin geleceği için talepkâr olmaya devam edeceğiz. Ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyoruz” dedi ve Milletvekili Adayı Işıktaş’a bu süreçte başarılar diledi.

Ziyarette Işıktaş; “Milletvekilliğine layık görülmem sonrasında ne evimi, ne işimi, ne de telefon numaramı değiştirmeden 20 yıldır bir Milletvekili olmayan bölgemizin bir vekili olarak tüm sorunları Ankara’ya taşıyacağımdan emin olabilirsiniz” derken, İYİ Parti İlçe Başkanı Nuri Çiftçi de ev sahipliği için BERTO Yönetimi’ne teşekkür etti.