MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI BERTO’YU ZİYARET ETTİ
Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahir Bakan, MYK Üyesi Asuman Ali Güven, Memleket Partisi İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayları Tuğçe Semercioğlu, Gürsel Diktepe, Görkem Süren, İl Yöneticisi Anıl Yılmaz ve Memleket Partisi Bergama İlçe Teşkilatı, Bergama Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Ziyarete, Bergama Ticaret Odası Yönetimi ev sahipliği yaptı.

Gerçekleşen ziyarette ilk söz alan BERTO Başkanı Lütfi Kolat; “Bölgemizin Ankara’da Milletvekili düzeyinde temsil edilmesi, bizlerin en çok önemsediği ve gündeme getirdiği konulardan biri. Tüm siyasi partilere eşit olarak yaklaşıyor ve Bakırçay Bölgesi’nin sorunlarını bilen, bu topraklara hakim kişilerin Milletvekili olmasını talep ediyoruz. Değerli ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz” diyerek seçim süreci için başarılar diledi.

Ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Mahir Bakan ve MYK Üyesi Asuman Ali Güven, Memleket Partisi hakkında bilgiler verirken Milletvekili Adayları Tuğçe Semercioğlu, Gürsel Diktepe ve Görkem Süren de kendilerini anlattı. Gerçekleşen ziyaret, fotoğraf çekimiyle sona erdi.