Bergama Ticaret Odası, üyelerinin faydalanabilmesi için imzaladığı indirim protokollerinden birini güncellemek için Medical Point Hastanesi yetkilileri ile bir araya geldi.
Gerçekleşen görüşmede, geçmiş yıllarda daha düşük olan indirim oranı %20’ye yükseltilerek güncellendi. Söz konusu protokolü Bergama Ticaret Odası adına Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Kor ve Medical Point İzmir Hastanesi Kurumsal Pazarlama Uzmanı Arzu Bozkurt imzaladı.
BERTO Başkanı Lütfi Kolat ve Genel Sekreter Gülay Koç’un da katıldığı görüşmede güncellenen protokol ile; tüm Bergama Ticaret Odası üyeleri, 1. derece yakınları ve çalışanları Medical Point Hastanesi’nden %20 indirimli olarak hizmet alabilecek.
Konu ile ilgili konuşan BERTO Başkanı Kolat; “Bergama Ticaret Odası olarak 27 kurum ve firma ile indirim anlaşmamız mevcut. Üyelerimiz bu anlaşmalar sayesinde ayrıcalıklı olarak hizmet alabiliyor. Üyelerimiz, anlaşmalı olduğumuz tüm firma ve kurumlara web sitemiz (https://berto.org.tr/indirim-anlasmali-kurum-firmalar) üzerinden göz atabilir” diyerek imzalanan yeni protokolün hayırlı olması dileklerini iletti.