Kınık’ta gerçekleştirilen KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi sertifika töreni ile katılımcılara verildi.
Sertifika törenine Kınık Kaymakamı Faik Oktay Sezer, Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Erdoğan, Meclis Üyesi Onur Savran, Genel Sekreter Gülay Koç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Rıza KAÇAR katılım gösterdi.
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Kınık ilçesinin kalkınması ve gelişmesi için önemli bir eğitim olduğuna dikkat çekerek, Ticaret Odası ile ortak gerçekleştirilen eğitime gösterdikleri önemden dolayı katılımcılara teşekkür etti.
Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, KOSGEB’in iyi bir uygulaması olan KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni sorumlu olduğumuz bölgeler arasında bulunan Kınık’ta, Kınık Belediyesi ortaklığı ile bitirdik. Bu kursu bitiren arkadaşlara ricam aldıkları eğitimi burada bitirmeyerek eğitimin ayrıcalıklarından yararlanmaları. Bugün bu Sertifikaları aldıktan sonra aklınızdaki projeleri hayata geçirmeniz ve iş hayatına atılmanızı istiyor, şimdiden iş hayatınızda sizlere başarılar diliyorum.”diye konuştu.
Kınık Kaymakamı Faik Oktay Sezer, bu projede emeği geçen herkese teşekkürlerini ilettikten sonra kursiyerlere başarı dileklerinde bulundu.