İzmir de yeni göreve başlayan KOSGEB İzmir Kuzey Hizmet Müdürü Oğuz KILINÇ, BERTO Yönetim kurulu Başkanı Melih Kahraman ve Genel Sekreter Gülay Koç tarafından makamında ziyaret edildi.
Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Kahraman Bakırçay bölgesinin KOSGEB den fazla faydalanamadığını ve bunu daha geliştirmek istediğini belirtti.
Bergama Ticaret Odası olarak Sizin görev bölgeniz içerisinde yer alan 3 bölgeye bakıyoruz diyen Kahraman bu bölgelerin yüksek potansiyellerinden bahsetti. Ayrıca” Gelecekte bu bölgelerde oluşacak iş sahaları için kendi bölgemiz insanlarına destek vermek istiyoruz Amacımız oluşacak iş sahalarında boşluğu dışarıdan değil de kendimizin doldurabilmesidir.O yüzden de çalışmaların bir an önce yapılması gerekiyor “dedi
13 yıldır KOSGEB de görev alan Oğuz Kılınç edinmiş olduğu tecrübeyi en iyi şekilde aktarmak istediğini ve faydalı olarak neler sunabileceklerini ve ülkemize istihdam kazandırmak istediklerini belirtti ve ziyaretten dolayı çok memnun kaldıklarını ekledi.
Her türlü desteğe hazır olduklarını belirten Oğuz Kılınç ”Sizlerle beraber olmak isteriz” diyerek bundan sonra ortak çalışmalar yapabileceklerini ve biran önce Bakırçay Bölgesini tanımak istediğini belirtti.