KOSGEB İZMİR KUZEY HİZMET MÜDÜRÜ M. OĞUZ KILINÇ BERGAMA TİCARET ODASI’NDA

23 Ocak 2014’de 11.00-12.30 saatleri arasında İzmir Kuzey Hizmet Müdürü M. Oğuz Kılınç’ın sunumuyla Bergama Ticaret Odası Meclis Toplantı Salonu’nda T.C Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Destekleri Bilgilendirme Semineri düzenlendi.

Bölgemizdeki küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerini ve girişimcileri KOSGEB hakkında bilgilendirmek, KOSGEB destekleri konusunda aydınlatmak üzere düzenlenen seminerde; KOSGEB Destek Hizmetleri, Gelişen İşletmeler Piyasası Kobi Destek Programı, Girişimcilik Destek Programı, AR-GE, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı hakkında bilgi verildi.
Soru cevap bölümünün ardından Yönetim Kurulu Başkanımız Fikret ÜRPER teşekkür konuşmasında, önümüzdeki günlerde de birçok projede KOSGEB ile birlikte hareket edileceğini ve odamızda KOSGEB Temsilciliği oluşturulması için çalışmalar yapıldığını ifade etti. Yoğun katılımın sağlandığı seminer, İzmir Kuzey Hizmet Müdürü M. Oğuz Kılınç’a porselen plaket hediye edilmesiyle son buldu.