Bergama Ticaret Odası’nda Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri ile tanışma toplantısı gerçekleştirildi.

Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat ve Genel Sekreter Gülay Koç’un ev sahipliği yaptığı toplantıda BERTO Başkanı Kolat; “Tüm Ticaret Odaları’nda olduğu gibi Bergama Ticaret Odası’nın da Meslek Komiteleri, Danışma Kurulu, Disiplin Kurulu, Meclisi ve Yönetim Kurulu gibi pek çok organı var. Artık Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler olarak sizler de bu topluluğun içerisindesiniz. Her biriniz farklı sektörlerde çalışıyor ve bölgemizde hizmet veriyorsunuz. İnanıyorum ki bu 2 kurul da, ortaya koyduğu çalışmalar ile bölgesinde daha aktif, etkin ve etkili olacaktır. Biz, bu çalışmaların etkin bir biçimde yapılabilmesi için daima yanınızda olacağız. Bu süreçte Bergama Ticaret Odası hizmet binasının da imkanlarından dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz. Tüm kurumlarda enerjik ve parlak zihinlere, yani siz gençlere ihtiyaç var. Hep birlikte burada da güzel işlere imza atacağımıza eminim” diyerek Kadın ve Genç Girişimciler’e Bergama Ticaret Odası’nın faaliyetlerinden bahsetti ve Bergama, Dikili ve Kınık’a ait güncel ekonomik gelişmeleri paylaştı.

Genel Sekreter Gülay Koç’un da Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulu’nun çalışma sistemi hakkında kapsamlı bilgiler verdiği tanışma toplantısı, günün anısına toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.