Odamız, KOBİ’lere yönelik avantajlı kredi hizmeti veren ING BANK ile 14 Mayıs Cuma Günü bir kredi protokolü imzaladı.

İmza Törenine ING Bank Marmara Bölge Müdürü Murat Taşkın ve Odamız Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
ING Bank, protokol kapsamında 2100 üyesi bulunan Odamızın üyesi Kobi’lerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış finansman ürünlerini indirimli faiz oranlarıyla sunuyor. Aynı zamanda Odamız üyesi Kobi’ler diğer bankacılık ihtiyaçlarını da ING Banktan karşılayabilecekler. Kobi’lere işletme sermayesi finansmanı ile taşıt ve işyeri alımlarına yönelik krediler de indirimli faiz oranları ile sunulacak.
ING Bank Marmara Bölge Müdürü Murat Taşkın, Odamız ile yapılan protokole iliişkin yaptığı açıklamada Protokol deki ürünler ile her sektöre özel kredi paketlerinin yanında değişik ürün ve hizmetler de sunacaklarını belirtti. Türkiye ekonomisinin önemli bir bölümünün KOBİ’ler tarafından temsil edildiği gerçeğinden hareket ettiklerini vurgulayan Taşşkın “Kobi’lerin reel sektörde önemini biliyoruz ve bu bilinçle ING Bank olarak Kobi”lerin gücüne güç katmak için çalışıyoruz” dedi.

Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sn Melih Kahraman da “Bizler Ticaret Odası yönetim kurulu olarak öncelikle Odamıza kayıtlı üyelerimizin avantajlarını ve haklarını gözetmek durumundayız. ING Bankla da bu çerçevede Kredi Protokolü”nü imzalıyoruz. Tüm üyelerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.