Bergama Ticaret Odası, Batı Enerji tarafından düzenlenen ‘’İndirimli Elektrik Enerjisi Tedariği’’ konulu toplantıya ev sahipliği yaptı.

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman toplantı öncesinde yaşanılan terör saldırılarına ilişkin yaptığı açıklamada ‘’Konuşulması ve sorgulanması gereken daha pek çok şeyin varlığına rağmen, milletçe daha farklı bir sorumluluk taşıdığımızda bir gerçektir. Bugün hiçbir politik ve sosyal mesafe gözetmeksizin Türk Milleti yekvücut olmalı ve Ne Mutlu Türküm Diyene! , diyen herkes teröre karşı tepkisini koyarak titreyip kendine dönmelidir. Bu duygu ve düşüncelerle aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ediyor, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.Yüce Türk Milletinin başı sağolsun ’’ dedi.

Toplantıda Elektrik-Elektronik Mühendisi Süleyman Atlas, Pazarlama ve Satış Şefi Özgür Vural, Pazarlama ve Satış Sorumlusu Murat Gamsız tarafından hazırlanan “İndirimli Enerji Tedariği” konulu sunum gerçekleştirildi.

Yoğun katılım ile gerçekleşen toplantıda Elektrik-Elektronik Mühendisi Süleyman Atlas, İndirimli Elektrik Enerjisi Tedariğinin tanımını şu şekilde yapabiliriz ‘’Enerji maliyetinizi azaltarak, işletme karlılığınızı arttırmak’’ Batı Enerji olarak ihtiyacınız olan kesintisiz ve daha az maliyetli elektrik enerjisini tedarik ederek sizlere rekabet avantajı kazandırmayı hedef edinmekteyiz diye ifade etti.

Toplantıda Batı Enerji 4628 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu hükümlerince ve bu kanun tarafından görevlendirilen Enerji Piyasaları Düzenleme Kurumu(EPDK) tarafından yapılan düzenlemelere göre işleyen elektrik piyasası ile ilgili bilgilendirmelere yer verildi. Toplantının ardından katılımcıların sorularını yanıtlayan Batı Enerji yetkilileri yoğun ilginin yaşandığı toplantıya ev sahipliği yapmalarından dolayı Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman’a teşekkürlerini sundular.