Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Gönlügür Otomotivin ortaklarından Gökhan Gönlügür 4 Temmuz gecesi Hüsnü Şenlendiricinde katıldığı görkemli bir törenle, Özlem Biçer ile dünya evine girdi.

Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’in kıydığı nikah töreninin şahitliklerini, Bergama Belediyesi Meclis Üyesi Şerif Güneş ve İşadamı Akşit Tetik yaptı.
Gökhan Gönlügür’ün çocukluk arkadaşı ünlü klarnet sanatçısı Hüsnü Şenlendirici Gökhan Gönlügür ve Özlem Biçer Çiftini yalnız bırakmadığı Düğün törenin de Şenlendirici verdiği mini bir konserle de düğün davetlilerini büyüledi. Özlem- Gökhan Gönlügür çiftine mutluluklar dileyen Şenlendirici insanın çocukluk arkadaşının düğününde bulunması onu geçmişe çocukluk günlerine geri götürüyor” dedi.
Düğünde Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurlu Başkanı Melih Kahraman ile yönetim kurulu üyeleri Gönlügür Çiftini bu mutlu gününde yalnız bırakmaz iken düğüne; Bergama Eski Ticaret Odası Başkanı Ali İhsan Süter ile eski Sağlık ve Devlet Bakanlarından Rıfat Serdaroğlu’da katılan isimlerdendi