Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Sarıl, Tahir Erdoğan ve Genel Sekreter Gülay Koç, odamız konferans salonunda, Bergama’ya yapılması planlanan “Galericiler Sitesi” projesi için düzenlenen toplantıya katıldı.
Şoförler Odası Başkanı Mehmet Kızıltaş ve galerici esnafların katılımıyla gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını BERTO Başkanı Fikret Ürper yaptı. Ürper; “Bir arada olmanız sizi daha güçlü kılar, rekabet gücünüzü arttırır ve günün sonunda size kazanç olarak geri döner. Biz Bergama Ticaret Odası olarak, Galericiler Sitesi’nin Bergama’nın bir ihtiyacı olduğunu görüyor ve bu bir araya gelişi destekliyoruz. Çünkü biliyoruz ki bu birlik, bu konuda Bergama’yı da diğer ilçeler arasında yukarılara taşıyacak ve güzel bir örnek olacak. Bu süreçte oda olarak her zaman yanınızdayız” dedi. Ardından sözü alan Şoförler Odası Başkanı Mehmet Kızıltaş; “Böyle bir birliğin kurulması, ilçemiz için gerçekten güzel bir adım olur. Ben de tüm bu süreçte ve sonrasında yanınızda olma sözü veriyorum” dedi.
Mali Müşavir Selim Tok‘un, katılımcılara detaylı bilgiler vermesinden sonra hep birlikte Galericiler Sitesi Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi’nin kurulması kararı alındı ve hayırlı olması dileklerinde bulunuldu.