Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serdar Kurt, birlikte çalıştığımız İRAMER yöneticileri ile birlikte; çalışmalarımıza destek için Odamızı ziyaret etti. “Hizmet Kalite ve Beklenti Araştırması” adı altında İramer- Supremum işbirliği ile yaptığımız protokolde yaklaşık üç aydır üyelerimizle yüz yüze detaylı bir şekilde anket yapılarak üyelerimizden görüş ve düşünceleri alınarak raporlanıyor. İstatistiksel bir düzenleme ile toplanan veriler, Yaşar üniversitesi ve Dokuz Eylül üniversitesinde görevli sosyolog bir ekip tarafından incelenip, değerlendiriliyor.

Son aşamada da yine Doç. Dr. Cengiz ÇELİKOĞLU tarafından istatistik veri tabanlı bir rapora dönüştürülerek, tarafımıza sunulacak olan dosya; üyelerimizin beklentilerinden derlenen, önümüzdeki 2,5 yıllık yol haritamızı belirleyici en önemli bilimsel kaynak olacak.

Profesyonel bir destek alarak Supremum ile başlattığımız bu projenin başında Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Fakültesi Yöneylem Araştırması Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. C. Cengiz Çelikoğlu da yer almaktadır.2011 yılı bütçelenmesinde üye memnuniyeti doğrultusunda planlamamızı sağlayan projenin tamamlanmasına bir adım kala Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Serdar Kurt projemizin içine dahil olarak bizi onurlandırırken, yol haritamızı çizmekte fikir alışverişinde bulunarak büyük katkıda bulundu.