Cumhuriyet Halk Partisi İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, Bergama Belediye Başkan Adayı Tanju Çelik ve il-ilçe teşkilatı üyeleri odamızı ziyaret etti.
Bergama Ticaret Odası Yönetimi’nin ev sahipliği yaptığı ziyarette Oda Başkanları da yer aldı.
Hem bölge, hem de ilçedeki gelişmelerin konuşulduğu ziyarette Bergama Ticaret Odası Başkanı Lütfi Kolat; “Bergama Ticaret Odası olarak; Bergama’nın hem dünya, hem de ülke turizmindeki yerini alabilmesi için geçmişten günümüze çeşitli çalışmalar gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Bölgemizdeki yatırımlar bir bir yükselirken Bergama, turizmde de hızlı bir şekilde yol almalı. Odamızda bizleri ziyaret eden tüm büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarımıza da bu konuyu öncelikli olarak iletiyoruz. Tüm diğer adaylara da ilettiğimiz gibi, sizlere de bu süreçte başarılar diliyoruz” diyerek Tugay ve Çelik’i tebrik etti.
İzmir ve Bergama hakkındaki düşünce ve planlarından bahseden Tugay, ev sahipliği için BERTO Yönetimi’ne teşekkür ederken BERTO Başkanı Kolat da, görüşme sonunda il ve ilçe teşkilatına değerli ziyaretleri için Bergama Ticaret Odası adına teşekkür etti.