BERGAMA TİCARET ODASI BÖLGEMİZİN FUTBOL KULÜBLERİYLE BULUŞUYOR.
Bergama Ticaret Odası tarafından ilk kez ;

sosyal sorumluluk etkinliği olarak bölgemiz futbol kulüpleri ile mesleki ve bölgesel sorunlarını paylaşmak adına bir araya geliyor.

lig bitimi haftasında,düzenlenen akşam yemeklerinde,BERTO Yönetimi,kulüp yönetimleri ve oyuncular ile buluşmayı planlıyor.

İlk olarak Dikili Belediyespor’u ağırlayan Bergama Ticaret Odası, yönetim kurulu üyeleri ile Dikili Belediyespor yönetimi ve sporcularıyla birlikte Dikili’de keyifli bir akşam yemeği organize edildi.
Kulüp Başkanı Sedat Öcal, söz konusu organizasyonun planlanlamasından duyduğu memnuniyeti ifade ederken,böyle bir etkinliğin ilk kez yapılıyor olmasından dolayıda ayrıca teşekkür ve takdirlerini iletti.Odamız adına başkan vekilimiz sayın Yusuf Ziya KURŞUN söz alarak,bir araya gelmekten çok memnun olduklarını, düzenlenen akşam yemeğinde oyuncuları ve yönetimi ağırlamaktan,bölgesel sorunları paylaşmaktan kurum adına onur duyduğunu ,paylaştı.

Öcal, konuşmasında Dikili de ki işadamlarının da aynı duyarlılıkla kendilerine destek vermesini beklediklerini, Bergama Ticaret Odası’nın akşam yemeği organizasyonu ile çok mutlu olduklarını yöneticilerimize iletti.

Eski bir futbolcu olan Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Kurşun, futbolculara yaptıkları sporun çok zevkli bir iş olduğunu belirterek, ileride herkesin farklı işlere yoğunlaşarak meslek edineceklerini fakat yaşadıkları bu süreci de doğru değerlendirmelerini,ifade etti. Futboldan ticarete geçişini ve süreçte yaşadığı tecrübeleri genç oyuncularla paylaştı.

Yemekten sonra, Bergama Ticaret Odası adına Yönetimimiz, Dikili Belediyespor için hazırlattığı pankartı hediye ederek, kulüp yöneticileri ve sporcularıyla birlikte fotoğraf çekilerek karşılıklı memnuniyet ve iyi dileklerle ziyaretimiz tamamlanmıştır.