Geride kalan Meclis, Meslek Komiteleri ve Yönetim Kurulu seçimleri için Bergama Ticaret Odası’na ‘tebrik’ ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor.
Yapılan ziyaretlere Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Kolat, Meclis Başkanı Tahir Erdoğan, Meclis Üyesi Nezih Yavuz, Yönetim Kurulu Üyeleri Selçuk Kor, Salim Zeki Kurşun, Hüseyin Paksoy ve Genel Sekreter Gülay Koç ev sahipliği yaptı.

Kınık Sanayici ve İş İnsanları Derneği Yönetimi, Kınık Çevre Köyleri Yolcu Taşıma Koop. Yönetimi, Kınık İlçesi Tarımsal Kalkınma Koop. Yönetimi, Kınık Motorlu Taşıyıcılar Koop. Yönetimi, Kınık Küçük Otobüsçüler Karayolu Yolcu Taşıma Koop. Yönetimi, Yeniden Refah Partisi Bergama İlçe Teşkilatı, Bergama Ticaret Odası Mali Kuruluşlar ve Hizmetler Meslek Komitesi Başkanı Hasan Türken ile Memleket Partisi Bergama İlçe Teşkilatı, Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksek Okulu Yönetimi ve Övün Sigorta Yetkilileri Reyhan ve Cem Güçsav’ı makamında kabul eden BERTO Başkanı Kolat, Bergama Ticaret Odası adına yeni dönemin hayırlı olması dileklerini kabul ederek ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.