Bergama Ticaret Odası olarak üyelerimize İnternette Pazarlama ve satış Stratejileri eğitimi düzenliyoruz.

18 Aralık 2010 Cumartesi odamızda gerçekleşecek olan eğitimi şirketlerin interneti kendilerine somut ticari değer yaratan bir ticari kanal olarak kullanıp, bu kanaldan başarıya ulaşmaları konusunda uzmanlaşmış, “İnternette Pazarlama Staretejileri” kitabının yazarı Koray Odabaşı verecektir.

Çok sayıda örnek ile en güncel bilgilerin sunulduğu eğitim, web sitesinde trafik oluşturma, arama motorlarında önde gelme, diğer siteleri kullanarak pazarlama, e-bültenler ile başarı sağlama, etkili e-reklam uygulamaları gibi konuları içermektedir. Bu eğitime katılacak olan üyelerimiz ,şirketlerinin hedefleri doğrultusunda, web sitelerinde hedef başarı noktaları belirleyip, bu hedeflere ulaşılmasını sağlayacaklardır.

Cumartesi günü 09:00 başlayan eğitim tam gün sürecek olup 17:00 da sona erecektir. Eğitim üyelerimize ücretsiz verilecektir. Eğitim sonunda katılan üyelerimize ,katılım sertifikası verilecektir.

İletişimin neredeyse tamamen bilişim kanalları ile geliştiği günümüzde,ticaretinde bu doğrultuda gelişeceğini kabullenerek,Tüm ülke ve dünyaya açılan satış tekniklerini öğrenmek için,bölgemiz tacirleri ile buluşmayı hedefliyoruz.

İlgilenen üyelerimiz oda merkezimiz 633 10 10 numarasını arayarak kayıt yaptırabilirler.