Bergama Ticaret Odası tarafından 11 Nisan 2012 Çarşamba günü Mhp Bergama İlçe Başkanlığına seçilen Özkan Karadiken’e; Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman, Yönetim kurulu üyelerinden; Erkan Evrenkaya, Levent Akçay, Feridun Duymaz, Hilmi Köprülü ve İsmail Birol, Genel sekreter Gülay Koç, Yönetim kurulu Danışmanı Saffet Dündar tarafından tebrik ziyareti yapıldı.
İlk olarak ziyaretimizi kabul ettikleri için teşekkürlerini ileten Başkan Kahraman Özkan Karadiken’e görevinin hayırlı olmasını diledi ve ”Hepimizin ortak amacı memleketimiz ve hizmet aşkı, memleketimiz için yapılması gereken ne varsa yapmaya hazırız” diyerek siyasi partilerimizle ortak çalışmalar içerisinde yar almak istediklerini belirtti. Ayrıca Başkan Kahraman bütün siyasi partilere açık olduklarını kişilerin de” siyasi partileri arkada tutup Bergamayı öne koyması gerektiğini vurgulayarak ortak paydamız memleketimizdir” dedi.
Mhp İlçe Başkanı Özkan Karadiken ziyaret esnasında “ Ticaret Odasının neler yapabileceğini Bergama halkı gördü. Ticaret odasının eskiden sadece resmi protokollerde yer aldığını düşünüyorduk fakat Bergama Ticaret Odasının gerçekleştirdiği sosyal faaliyetler ve başarılı çalışmaların içerisinde yer alması ile bu düşüncemiz değişti” dedi .
Ayrıca Özkan Karadiken ziyaretten dolayı çok memnun olduklarını ve Mhp ilçe teşkilatı olarak Bergama Ticaret Odasının arkasında olduklarını ve ortak çalışmalar içerinde yer almaktan dolayı çok mutlu olacaklarını belirtti.