Bergama Ticaret Odası Yönetimi, Menemen Ticaret Odası’nı ziyaret etti. Ziyarete, Menemen Ticaret Odası Başkanı İzzet Süsoy, Meclis Başkanı Erdinç Cengiz, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi İsmet Tuna, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Ertuğ, Erdem Şahin, Meclis Üyeleri Erkan Çoban, Ercan Kahvecioğlu ve Genel Sekreter Gönül Orun ev sahipliği yaptı.
Ziyarette, iki Oda arasında gerçekleştirilebilecek faaliyetler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. Görüşmede söz alan BERTO Başkanı Kolat; “Odalar arasında gerçekleştirdiğimiz bu ziyaretlerdeki kazanımlarımızın hem ilçelerimiz, hem de üyelerimiz için faydalı olacağını düşünüyor ve elimizden geldiğince bu tür fikir alışverişi yaptığımız görüşmeleri arttırmak için çeşitli girişimlerde bulunuyoruz. Bugün de burada bizleri ağırladığınız için Odamız adına, Menemen Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Menemen Ticaret Odası Başkanı İzzet Süsoy; “Ziyaretimize gelerek bizleri mutlu eden başta Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Kolat olmak üzere tüm Bergama Ticaret Odası Meclis ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederim” dedi.