CHP Bergama İlçe Başkanlığı görevine yeni gelen Ayşe Şimşek Demirci’yi Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Lütfi Kolat, Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Erdoğan ve Genel Sekreter Gülay Koç makamında ziyaret etti.

Ticaret odalarının Türkiye’de önemli kurumlar olduğunu ifade eden CHP Bergama İlçe Başkanı Ayşe Şimşek Demirci Bergama’da da böyle önemli bir kurum olduğundan dolayı memnuniyetini dile getirdi. Demirci: “Ticaret odamızı yakından takip ediyoruz. Yenilenebilir enerji sektörü için yaptığınız çalışmalar bizleri çok sevindirdi. Yapacağınız her çalışmada bizlerde yanınızda olmaya çalışacağız” dedi.

Demirci’ye yeni görevinde başarılar dileyen ve hayırlı olsun dileklerini ileten Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper sözlerine şöyle devam etti: “Bizler sorumlu olduğunuz bölgelerin sorunlarını çözmek ve daha da ileriye götürebilmek için kurumlarla birlikte çalışmaya özen gösteriyoruz. Çünkü bir sorunun çözümünde tüm kurumlar birleştiğinde daha başarılı sonuçlar elde edebiliyoruz. Bu nedenle sizlerin de yanımızda olduğunu bilmek bizlere daha da güç veriyor” dedi. Ürper, Bergama Organize Sanayi Bölgesi ve projeler hakkında da Bergama CHP ilçe yönetimine bilgi vererek Kuzey Ege Limanı’nın bölgedeki stratejik öneminden bahsetti. Son olarak Kuzey Ege Sorunları ve Çözüm Önerileri konulu toplantıların ardından sorunların unutulmadığını ve hala üzerinde çalışıldığını söyleyen Ürper, yakın zamanda oluşturulacak bir heyet ile Ankara’ya gidileceğini belirtti.