Bergama Ticaret Odası “HEPİMİZİN PROJELERİ VAR DAHA DA OLACAK” anlayışıyla çıktıkları yolda ikinci görev yılını tamamladı.

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, meclisi ve meslek komiteleri ile kutlamada bir araya gelerek birlik ve beraberlik örneği sergiledi.

Organizasyon Bergama Ticaret Odası’nın Domuz Alanı’nda restore ettiği tonozda düzenlendi. Kutlamada Meclis Başkanımız Hüseyin Mahir YAZICI, tonozun restore çalışmalarında büyük emeği geçen Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Erkan EVRENKAYA’ ya ve Yönetim Kurulu Üyemiz Hilmi KÖPRÜLÜ’ ye teşekkür belgesi takdim etti.

Kutlamaya katılanlar, Bergama Ticaret Odası Yönetiminin göreve geldiklerinden itibaren yaptıklarını ve 2011 yılı faaliyet planını içeren kısa bir gösteri izledi. Gösteri sonunda söz alan Bergama Ticaret Odası Başkanı Melih KAHRAMAN, “Hepimizin projeleri var daha da olacak” sloganımızla çıktığımız yolun ikinci yılını tamamlamış bulunuyoruz. Sizlerden aldığımız güç ile iki yıl boyunca yaptıklarımızı izlediniz. Ve görev süremiz boyunca Bergama, Kınık, Dikili ve memleketimiz için daha çok çalışacağız.” Şeklinde konuşma yaparak katılanlara ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti.