Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Kolat, Meclis Başkanı Tahir Erdoğan ve Meclis Üyeleri, Ankara’da, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı @rhisarciklioglu’nu makamında ziyaret etti.​​

BERTO Meclisi’ni kabul eden Hisarcıklıoğlu, tüm yönetim ile tek tek tanışarak yeni dönemin Bergama Ticaret Odası yönetimi, üyeleri ve Bergama, Dikili ve Kınık için hayırlı olması dileklerini iletti.

Ziyarette konuşan BERTO Başkanı Kolat, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na, Bergama Organize Sanayi Bölgesi içerisinde yükselecek olan Meslek Lisesi gibi pek çok önemli konuyu iletti. Kolat; “Sizin de takip ettiğiniz gibi, bölgemizde hızla yükselen OSB’ler ve Serbest Bölge, yakın gelecekte binlerce kişi için istihdam kapısı olacak. Bu yüzden BOSBİ’de yapılacak olan bu Meslek Lisesi bölgemiz için çok önemli. Bu süreçte TOBB olarak sizlerin verdiği destek bizim için çok büyük önem taşıyor. En yakın zamanda sizleri de odamızda, bölgemizde ağırlamak isteriz” diyerek Hisarcıklıoğlu’nu Bergama’ya davet etti.

Söz alan BERTO Meclis Başkanı Tahir Erdoğan ise; “Bizleri burada ağırladığınız, dinlediğiniz ve verdiğiniz destek için çok mutlu olduk” diyerek TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Bergama Ticaret Odası adına teşekkürlerini iletti.