Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sarıl ve Genel Sekreter Gülay Koç, Kınık Sanayici ve İş İnsanları Derneği (KSİAD) tarafından Kınık Öğretmenevi’nde düzenlenen iftar programına katıldı.

Açılış konuşmasını Dernek Başkanı Cihan Tanberk‘in yaptığı programda BERTO Başkanı Fikret Ürper; “Bölgemizde kurulan ve hali hazırda kurulma sürecinde olan 6 sanayi bölgesi var. Bu yatırımlar, yakın gelecekte Bergama, Dikili ve Kınık’ı içine alan Bakırçay Bölgesi’nin tüm çehresini değiştirecek. Bizler de bu gelişime hazır olmalıyız. Bu süreçte KSİAD gibi, iş insanlarının bir araya geldiği, birbirleriyle diyalog kurup, iş konuşabildikleri derneklerin ortaya çıkması ve bu tür etkinlikler ile aktif olması da çok önemli. Kendilerine başarılar diliyor ve düzenledikleri bu program için teşekkürler ediyorum” diyerek, Kınık’ta 30 yıldır faaliyet gösteren işletmelere plaketlerini takdim etti.
Balıkesir Ticaret Odası Meclis Başkanı Okan Telaşeli‘nin de bir konuşma yaptığı program, Ney dinletisi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.