Sayın Yetkili,

1999 yılında İzmir’de kurulan şirketimiz Marmaris de açtığı ilk şubesiyle sektörde yeni bir soluk ve dinamik bir kuruluş olacağını hemen göstermiştir. 2000 yılında ilk franchise satışımızı gerçekleştirdik. 2009 yılına kadar 10 olan şube sayımızda 2009 yılında yeniden yapılanma sürecindeki değişikliğin ardından yaptığımız yoğun çalışmalarla kısa sürede yüzde yüzelli büyüme sağladık.

5000 kişi ile yapılan anket ardından kurumsal renklerimizi kırmızı-beyaz olarak belirledik. Müşteri memnuniyetini temel alan yeni konseptimiz ve yoğun tanıtım faaliyetlerimizle Pazar payımızı hızla arttırarak şube sayımızı kısa sürede 25’in üzerine çıkarmayı başardık.

Türkiye, de Franchise sisteminde bir ilke imza atarak Yap-İşlet-Devret modeli ile yatırımcılarımıza sıfır risk, maksimum hizmet sorunsuz bir kazanç şansı sağladık.

Fastfood sektöründe tek gerçeğin müşteri memnuniyeti olduğunu biliyor ve tüm adımlarımızı bu gerçek doğrultusunda atıyoruz. Şu an mönümüzde bulunan 22 çeşit pizza ve 50 ye yakın mönü seçeneği ile pizza restaurant tarzını her geçen gün zenginleştirip müşterilerimize yeni seçenekler sunuyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı, kalite ve hijyenden ödün vermeyen kuruluş felsefimizle sektördeki kararlı duruşumuzu ve yükselişimizi önümüzdeki dönemde de hızla sürdüreceğiz.

Şimdi, lezzet ve kalite anlayışımızın sizin şehrinize de taşımak ve sizin insanlarınızla buluşturmak istiyoruz.

Bizimle çalışıp bizimle yükselmek isteyen yatırımcı adaylarına ulaşmamız konusunda işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla

PİZZA TOMATO