Bergama Ticaret Odası tarafından ilk kez düzenlenmeye başlayan sosyal sorumluluk etkinliği olarak bölgemiz futbol kulüpleriyle bir araya gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda Dikili ve Çandarlı Belediye Spor yöneticileri ve sporcularıyla akşam yemeğinde bir araya gelen Bergama Ticaret Odası Yöneticileri, dün akşam Kınık Belediye Spor Yöneticileri ve sporcularıyla birlikte Kınık Kaymakamı İlyas Gün, Kınık Belediye Başkanı Süleyman Kaya ve EBSO’nun Meclis Üyesi Ahmet Telek ile birlikte keyifli bir akşam yemeğinde bir araya geldi.

Düzenlenen yemekte söz alan Başkan Melih Kahraman “Bergama Ticaret Odası olarak çevremizde konuçlanmış görev bölgemizde hali hazırda yapılanmış bütün gençlik spor kulüpleriyle bir arada olmayı arzu ediyoruz. Gençlerimizin spora verdikleri emeğin çok önemli olduğunu vurgulamak istiyoruz. Bu iyi işin arkasında olduğumuzu ifade etmek için buradayız. Hem resmi protokolle bir araya gelmeyi, hem de Bergama Ticaret Odası olarak yaptığımız işi sonuna kadar desteklediğimizi göstermeyi amaçladık. Burada yaptığımız üçüncü toplantımız geri kalan altı spor kulübü ile daha toplantımız olacaktır. Başarılarınızla gurur duyuyoruz. Arzumuz daha üst mertebelerde sizleri görebilmek. Yemeğe katılarak şereflendirdiğiniz için Bergama Ticaret Odası olarak hepinize teşekkür eder, başarılarınız devamını dilerim.” şeklinde konuşmasını tamamladı.

Kınık Belediye Spor Kulüp Başkanı Ramazan CANLI göstermiş olduğumuz desteklerimizden ve organize ettiğimiz yemekten dolayı Yönetimimize teşekkürlerini iletti.

Kınık Kaymakamı İlyas Gün söz alarak Kınık Belediye Spor’ un başarılarından dolayı İbrahim bey’e ve ekibine tebriklerini iletti. Geceye katılan Kınık Belediye Başkanı Süleyman Kaya’ya ve geceyi organize ettiği için Bergama Ticaret Odası Yöneticilerine teşekkürlerini iletti.

Yemekten sonra Kınık Belediye Spor adına Ramazan CANLI, Kınık Kaymakamımız İlyas Gün’e, Kınık Belediye Başkanımız Süleyman Kaya’ya, EBSO Meclis Üyesi Ahmet Telek’ e, Ticaret Odası Başkanımız Melih Kahraman’a, Bergama Ticaret Odası Yöneticileri Yusuf Ziya Kurşun’ a, Levent Akçay’ a, Feridun Duymaz’ a günün anısına teşekkür plaketi verdiler.

Spor kulübü Başkanı Ramazan CANLI, Kaymakam İlyas GÜN’ e, Belediye Başkanı Süleyman Kaya’ ya, EBSO Meclis Üyesi Ahmet Telek’ e ve Ticaret Odası Başkanı Melih Kahraman’ a üzerinde isimleri bulunan forma hediye etti.

Bergama Ticaret Odası adına Yönetimimiz, Kınık Belediye Spor için hazırlattığı pankartı hediye edip, kulüp yöneticileri ve sporcularıyla birlikte fotoğraf çekilerek karşılıklı memnuniyet ve iyi dileklerle ziyaretimiz tamamlanmıştır.