Bergama Ticaret Odası cezaevinde ki mahkumlara ışık olabilmek için kitap desteğinde bulundu. BERTO sponsorluğunda çıkarılan ve Refik Güngör tarafından yazılan “Bir zamanlar Bergama” adlı eser, Bergama Cezaevinde kalan mahkumlar için dağıtıldı.
13 Nisan Cuma günü Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman ve Yönetim Kurulu Danışmanı Saffet Dündar tarafından, 100 adet kitap mahkumlara dağıtmak üzere Bergama Açık Ceza İnfaz Kurum müdürü Battal Doğan’a teslim edildi.
“En güzel hediye kitaptır “diyen Başkan Kahraman böylesine güzel bir olayın içerisinde olmaktan ve gerçekleştirmekten dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi ve ekledi ”Bergama Ticaret Odası olarak üç bölgeye bakıyoruz geniş bir görev alanımız var ve bu görev alanı içerisinde yer alan kurumlara destek olmaktan dolayı memnuniyet duyuyoruz” dedi.
Kurum Müdürü Doğan Bergama Ticaret Odası ile ilişkilerini güçlendirmek istediklerini ve desteğe ihtiyaçları olduğunu belirterek farklı çalışmalar içerisinde de olmak istediklerini belirterek kitaplar için çok teşekkür ettiklerini belirtti.
Başkan kahraman ise “Elimizden gelen desteği vermeye hazırız” diyerek amaçlarının hizmet olduğunu bir kez daha dile getirdi.