Bergama Ticaret Odası ve Garanti Bankası arasında imzalanan protokol ile Bergama Ticaret Odası üyelerine özel, çeşitli avantajlar sağlayacak olan BERTO logolu kredi kartı ile Bergama, Dikili ve Kınık’ta bulunan tüm üyeler bu özel kartı ticari hayatlarında aktif şekilde kullanabilecek.
BERTO Başkanı Lütfi Kolat, odamızı ziyaret eden Garanti Bankası Ege Bölge Müd. Atakan Laçinel, Garanti Ödeme Sistemleri Ege Bölge Müd. Serkan Ünalan, Garanti Ödeme Sistemleri Ege Bölge Yön. Engin Dağ ve Kobi Portföy Yön. Hakan Uçan’ı makamında ağırlarken, Bergama Ticaret Odası Genel Sekreteri Gülay Koç ile Garanti Bankası Bergama Şube Müd. Sercan Eroktay da protokolü imzaladı.
Konu ile ilgili; “Oda olarak üyelerimizin yararlanabileceği her projede, her çalışmada var olmaya çalışıyoruz. İndirim anlaşması yaptığımız firma ve kurum sayımız 20’yi aşmış durumda. Bunun yanında bugün imzaladığımız bu protokol ile de birlikte tüm çalışmalar tamamlanıp uygulamaya geçildiğinde üyelerimiz Garanti Bankası Bergama ve Dikili şubelerinden BERTO logolu özel kartları için hızlıca başvuru yapabilecek ve 2 yıl boyunca kart aidatı ödemeden ticari hayatlarında bu kartın avantajlarından yararlanabilecekler” diyen BERTO Başkanı Kolat, ziyaretleri için de misafirlere teşekkür etti.