Ankara ve İstanbul da BERTO için adres belirlendi.

The Green Park Otel zincirleri yeni adresimiz.

Üyelerimizin İstanbul ve Ankara seyahatlerinde Merter, Pendik, Taksim, Bostancı, Kartaltepe, Ankara ve Eyüp’teki The Green Park Hotel zincirlerinden herhangi birinde indirimli konaklayabilecekler. Beş yıldızlı otellerde daha ekonomik konaklayacak olan üyelerimiz seyahatlerini daha rahat, kaliteli ve konforlu bir şeklide gerçekleştirebilecekler.
Geçtiğimiz hafta içi imzalanan protokol kapsamında,üyelerimiz;Açık ve kapalı havuz,Spa,Sauna,Fıtnes salonlarından ücretsiz yada indirimli faydalanabilecekler.
İşbirliği yapmaktan onur duyduğumuz,The Green Park Otelleri Yönetim Kurulu Bakanı Sayın Adil ÜSTÜNDAĞ ile yeni ve farklı projelerde de buluşabilmek adına,proje odaklı paylaşımlarımız devam edecek..
Bergama Ticaret Odası oda üyelerinin Ankara seyahatlerinde rahat, konforlu ve indirimli konaklamaları için Mega Residence Hotel ile protokol imzaladı. Protokol kapsamında,oda kartını göstererek,oda üyelerimiz; indirimli konaklayabilecekler,otelin restaurant, spa, fıtnes vs. yan hizmetlerinin bir kısmından ücretsiz yada indirimli faydalanabilecekler.
Bergama Ticaret Odası Başkanı Melih Kahraman,”Üyelerimiz iş hayatı içinde sıklıkla seyahat etmektedir. Özellikle iş nedeni ile Ankara ve İstanbul seyahatlerinde üyelerimizin rahat ve ekonomik fiyatlarla konaklamalarını sağlamak için,bu işbirliği protokollerini önemsiyoruz. Bergama Ticaret Odası kurum çatısının,ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile üyeleri için tercih edilen bir marka kültürü yaratmasını,birlik ve bütünlüğümüz için önemsiyoruz.” şeklinde konuşarak hayırlı olsun temennilerinde bulundu.