Bergama Ticaret Odası desteğiyle Bergama Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi tarafından yapılan 30 adet pinpon masaları ilçe milli eğitim müdürlerine törenle teslim edildi. Törene Bergama Ticaret Odası Başkanı Melih Kahraman, Yönetim Kurulu Üyeleri Hilmi Köprülü, Levent Akçay, Genel Sekreter Gülay Koç, Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Duman, Dikili İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Aktürk, Kınık İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Güven Bağcı, Bergama Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Özcan Demir ve öğretmenler katıldı.

Bergama İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Duman, gerçekleştirdikleri öğrenci meclis toplantılarında öğrencilerin pinpon masası yetersizliğinden dolayı çıkan sorunları Duman’a iletmesiyle proje oluşturduklarını dile getirerek sponsor ve destek olan Bergama Ticaret Odası’na teşekkürlerini iletti.

Bergama Ticaret Odası Başkanı Melih Kahraman, yönetim kurulu üyeleriyle 2009 yılından bu yana destek verdikleri projelerden görev sorumluluk alanı olan Bergama, Dikili ve Kınık’taki tüm kurumların da faydalanması için çalıştıklarını ifade etti. Seçim döneminde Dikili ve Kınık ilçeleri, Bergama Ticaret Odası tarafından sahiplenmediği kanaatine ulaştığını ve bu düşünceleri yıkmak için çalıştıklarını belirtti. Asıl isteklerinin görev sorumluluk bölgesi içerinde eğitim kurumu kazandırmak olduğunu söyleyerek, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu ile eğitim alanında daha büyük ve güzel projelerde bir araya gelmek istediklerini vurguladı.