Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman, Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Yusuf Ziya Kurşun, Genel Sekreter Gülay Koç ve Yönetim Kurulu Danışmanı Saffet Dündar; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’ nun da katıldığı Ayvalık Ticaret Odası tarafından düzenlenen ”7. Ayvalık Zeytin Hasat Günleri ” kapsamında ”Zeytinyağının İç ve Dış Pazarlarındaki sorunları ve Hedefleri” konulu panele katıldı.

Öncesinde Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Hüseyin Sarıbaş, Akhisar Ticaret Odası Başkanı Mehmet Ali Erdayıoğlu ve Edremit Ticaret Borsası Başkanı A.Tarkan Denizer ile bir araya gelen Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman ve Yönetim Kurulu Başkan Yrd. Yusuf Ziya Kurşun Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde sivil toplum örgütlerinin işbirliği ile düzenlenen teröre lanet mitingine katıldılar.

TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu karşılamak için Edremit havaalanına geçildikten sonra, Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Melih Kahraman Ege Bölgesi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ile görüştü. TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun havaalanında karşılanmasının ardından Ayvalık İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde düzenlenen panele geçildi.