Bergama Ticaret Odası ile Bergama Doğa Okulları arasında indirim protokolü imzalandı. Bu protokole göre BERTO üyeleri ve birinci derece yakınlarına Bergama Doğa Okullarına kayıt yaptırdığı zaman çıkan fiyat üzerinden %5 indirim sağlanacak.

Eğitimin hayatın her alanında büyük öneme sahip olduğunu vurgulayan Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper: “ Her birimiz çocuklarımızın eğitimine önem veririz. Çünkü hayatın en önemli faktörü aldığımız eğitimle gerçekleşen gelişimimizdir. Bu nedenle üyelerimizin çocuklarının ve birinci derece yakınlarının eğitimi için ilçemizin iyi okullarından biri olan Bergama Doğa Okulları ile %5 indirim sağlayan protokolü imzaladık” dedi.

Bergama Doğa Okulları Müdürü ve aynı zamanda Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Akçay: “Eğitimin her alanda ve her yaşta önemli olduğuna inanıyoruz ve bu doğrultuda okulumuzda bulunan öğrencilerimizi en iyi ve en güncel eğitim sistemine tabi tutuyoruz. Protokolün her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.