Odamız tarafından 16-18 Kasım 2012 tarihleri arasında Batum Yapıtex Uluslararası Yapı, İnşaat ve Teknoloji Fuarı’na fuar ziyareti gezisi düzenlenecektir.

Batum’da düzenlenen “Batum Yapıtex 2012” uluslararası Yapı İnşaat Fuarı’na, dünya pazarında yer almak, sektörle ilgili en son gelişmeleri takip etmek amacıyla Bergama, Dikili, Kınık’ın iş dünyasına aktif katılımını sağlamak için Odamız tarafından 16-18 Kasım 2012 tarihleri arasında Batum’a fuar ziyareti gerçekleştirilecektir.

Fuarda Sektör olarak; İş Makinaları ve Ekipmanları, Yapı İnşaat Malzemeleri, Kapı-Pencere Sistemleri, Doğal Taş, Mermer, Seramik, Mozaik, Isıtma-Soğutma Sistemleri, Havalandırma Sistemleri ve Ekipmanları, Çevre ve Su Teknolojileri, Belediye Ekipmanları Araç ve Gereçleri, Boru-Sıhhi tesisat, Elektrik Elektronik Malzemeler, Geri Dönüşüm Teknolojileri, Su Arıtma Sistemleri, Ahşap ve Cam Ürünleri, Endüstriyel Bina Malzemeleri, Aydınlatma Ürünleri, Banyo-Mutfak, Yol Yapım Makine ve Ekipmanları, Zemin Malzemeleri sergilenecektir.
Fuar gezi ücreti kişi başı 520.-Euro dur. Yeterli sayıya ulaşıldığı takdirde KOSGEB müracaatı yapılacak olup, ücretin % 50’sinin KOSGEB tarafından karşılanması planlanmaktadır. Ücret başvuru esnasında alınacaktır.

Söz konusu fuar ziyaretine katılmak isteyen üyelerimizin en geç 02 Kasım 2012 Cuma günü saat 17:00’a kadar Odamız’a başvurmaları gerekmektedir. Odamız ve siz değerli üyelerimiz için son derece yararlı olacağını ümit ettiğimiz bu programa katılmanızı bekler, saygılar sunarız.
FİYATA DAHİL HİZMETLER
– Hava yolları ile gidiş dönüş uçak bileti.
– İntourıst Hotel(Batum) oda+kahvaltı şeklinde konaklama.
– Otel – havalimanı transferleri – Otel –Fuar Alanı Transferi
– Havaalanı vergileri
– Şehir Turu

İrtibat Tel: 0232 633 10 10 / 117