Özgüven, liderlik, sosyal yaşamda farklılaşma, düşünceye saygı ve dinleme yetileri, iletişim ve
etkileşim becerileri, evrensel görüşlere, yaklaşımlara ve yaşama dair düşünce yeteneklerinin
geliştirilmesi üzerine 4 günlük deneysel atölye çalışması tamamlandı.
Bergama Ticaret Odası –Bergama Belediyesi – AYDER – Best Buddies Turkey ve Güzel İşler Dernegi ortaklığı ile 15-25 yaş arası gençlerin katılımıyla yapılan atölye çalışmasını tamamlayanlara sertifikaları Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper ve Genel Sekreter Gülay Koç tarafından verildi.
Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret ÜRPER; Sertifikalarını takdim ettiği öğrencilere kendi tecrübelerinden kesitler aktarıp; öğrencilere eğitim ve sosyal hayatlarında başarılar diledi.
![TONOZ DÜŞÜNCE ATÖLYESİ PROJESİ TAMAMLANDI](https://berto.org.tr/wp-content/uploads/2018/09/39389213_1907997625906092_1674755955146883072_o-1024x576.jpg)