05 Temmuz 2013 tarih ve 28698 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren HİJYEN EĞİTİMİ Yönetmeliği kapsamında; Bergama Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü’nde oda üyelerimiz ve çalışanlarına yönelik olarak hijyen eğitimi kursları düzenlenmekte olup kayıtları başlamıştır.
BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER: Kurs Kayıt Formu(Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünden Alınacaktır), Öğrenim Belgesi Fotokopisi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
İrtibat Tel: 0 232 631 28 24
![HİJYEN EĞİTİM KURSU](https://berto.org.tr/wp-content/uploads/2023/07/loader-logo-transparent-150px.png)