Bergama Ticaret Odası “Dünya Kadınlar Günü” kutlama programında Bergama Ticaret Odası kadın girişimci üyeleriyle düzenlenen yemekte bir araya geldi.
Yemeğe; Yönetim Kurulu üyesi Hilmi Köprülü ve eşi, Kadın Girişimciler grubunda yer alan; Mevhibe Oflaz, Tülay Aslan, Ayfer Demirci, Esra Kurşun, Özge Candan, Burcu İduğ, Yönetim Kurulu Danışmanı Saffet Dündar ve oda personeli katıldı.
Yönetim Kurulu Başkanımız Melih Kahraman ve Yönetim Kurulu üyelerimiz ITB Berlin Turizm fuarında olduklarından dolayı yemeğe katılım gösteremediler.
Yemek Hilmi Köprülünün açılış konuşmasıyla başladı.”Yemeğe katılan tüm misafirlerin kadınlar günü kutlayan Köprülü” Düzenlenen bu tür organizasyonlarla biraya gelmek çok güzel. Tek amacımız hep birlik olup Bergama’yı güzel yerlere taşıyabilmek” dedi.
Güzel paylaşımlarla gerçekleşen yemekte Bergama için neler yapılabileceğinden, Bergama’nın nasıl daha iyi yerlere taşınabileceğinden konuşuldu. Ayrıca Bergama’nın şuan devam eden ITB Kültür ve Turizm fuarında, Yönetim Kurulu Başkanımız ve Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından en iyi şekilde tanıtıldığından bahsedildi.
Yemek sonunda Bergama ticaret odasına teşekkürlerini ileten katılımcılar, bizi bu şekilde bir araya getirecek programların devamlı olmasını diliyoruz diyerek, memnuniyetlerini belirttiler.