BERGAMA TİCARET ODASI’NDAN ZİYARETLER

Bergama Ticaret Odası Başkanı Fikret Ürper ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Bergama, Dikili ve Çandarlı bölgesindeki Oda üyelerimize ziyaretler gerçekleştirdi. Bergama’daki Oda üyelerimiz Gezerler ve Koza Altın İşletmeleri ile başlayan ziyaret programı Dikili bölgesindeki üyelerimiz Mübay Sera, Halil Aydın İnşaat, Örs-Dinç İnşaat ziyaretleri ile devam ederken Çandarlı’daki üyelerimiz Agrico Teknik Makine ve Kardeşler Fırını ziyaretleri ile son buldu.
Üyelerimizin işletme faaliyetleri hakkında bilgi edinen Bergama Ticaret Odası Yönetimi, bölgemizdeki ekonomik gelişmeleri , orta ve uzun vadede bölge ekonomisine yön vermesi öngörülen yatırım projeleri hakkında değerlendirmelerde bulundu. Özellikle her ziyaret ve etkinlik kapsamında Dikili Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ( jeotermal kaynaklı ) projesinin altını çizen Başkan Fikret Ürper bu husustaki hassasiyetini yineledi.
Ayrıca geçtiğimiz günlerde Mübay Seracılık’ta meydana gelen yangın kazasıyla ilgili olarak Firma Müdürü Yasin Mavuk’a üzüntülerini aktaran Bergama Ticaret Odası Yönetimi geçmiş olsun dileklerini iletti.

Attachment