Bergama Ticaret Odası üyelerine ve üyelerinin 1. Derece yakınlarına indirim avantajı sağladığı kurumlara ATAKALP Kalp Hastanesini’de Ekledi.
Bu protokol ile Oda üyeleri ve 1. Derece yakınları Atakalp Kalp Hastanesindeki tedavilerini %25 e varan indirim ile yaptıracaklardır. Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper üyelerimizin avantajdan yararlanmaları için odamızdan üye kartlarını temin etmelerinin yeterli olacağı bilgisini vererek sağlıklı günler temennilerinde bulundu.
![BERGAMA TİCARET ODASI İNDİRİM ANLAŞMALARINA BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ](https://berto.org.tr/wp-content/uploads/2018/09/atakalp-slider-1-1024x678.jpg)