Şerit Komutlarını Atla

Meslek Komiteleri

1 . MESLEK GRUBU
ERTUĞ CANOĞLU CANOĞLU MAKİNA ERTUĞ CANOĞLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ
ÇAĞDAŞ MATBAA REKLAM BİLGİSAYAR İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MELİH ÇAĞDAŞ MECLİS ÜYESİ/KATİP ÜYE
GRANİT TAŞ İMALAT VE NAKLİYE - ÖMER KARAKAYA ÖMER KARAKAYA MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI
GÖÇBEYLİ TARIM GIDA HAYVANCILIK PETROL KÖMÜR SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MUSTAFA FERTİK  
EMREPEN PLASTİK PANJUR ALÜMİNYUM DOĞRAMA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ERCAN BAHÇACI KOMİTE BAŞKANI
BERGAMA PETEK ARI GIDA TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SERKAN SADETTİN BÖLÜKOĞLU  
HASANAĞA SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HASAN ÇAKIR KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
2.MESLEK GRUBU
TM LİDER SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ TAHİR ERDOĞAN YÖNETİM KURULU ÜYESİ MUHASİP ÜYE
BEŞYILDIZ KOZAK TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HAKAN KARCI YÖNETİM KURULU ÜYESİ
BER-VET VETERİNERLİK HİZMETLERİ GIDA HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HALİT KÖKEN MECLİS ÜYESİ
AHMET ÖZTÜRK DENİZ RESTORANT AHMET ÖZTÜRK KOMİTE BAŞKANI
KARDEŞLER EMLAK - ARİF BÖKE ARİF BÖKE  
HASAN TÜRKEN HASAN TÜRKEN  
ADNAN ÖZTÜRK-ELİFİM SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ADNAN ÖZTÜRK KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
3.MESLEK GRUBU
BARBAROS KOLLEKTİF ŞİRKETİ PAMUK ÇIRÇIR FABRİKASI MEHMET İLHAMİ DERİCİOĞULLARI İBRAHİM İRFAN DERİCİOĞULLARI İBRAHİM İRFAN DERİCİOĞULLARI MECLİS ÜYESİ/TOBB DELEGESİ
KAZIM KOROĞULLARI TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SELÇUK KOR MECLİS ÜYESİ
YELMEN ZAHİRE VE GIDA PAZARLAMA TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MAHMUT YELMEN KOMİTE BAŞKANI
DURMAZ KARLI MADRA ALABALIK MERMER İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSMAİL DURMAZ  
BAKIRÇAY ZİRAAT TARIM ÜRÜNLERİ GIDA HAYVANCILIK TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MELTEM ÖZDEMİR KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
4.MESLEK GRUBU
AYSALLAR MOTORLU ARAÇLAR AKARYAKIT YEDEK PARÇA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İBRAHİM LÜTFİ KOLAT YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
GÖNLÜGÜR OTOMOTİV İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HAKAN GÖNLÜGÜR MECLİS BAŞKAN YARDIMCISI
ÜMFER TARIM GIDA PETROL ÜRÜNLERİ NAKLİYE OTOMOTİV İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMİT DUYMAZ MECLİS ÜYESİ
RİFAT KORKMAZ İNŞAAT TURİZM SEYAHAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ RİFAT KORKMAZ  
ÖZGEZER OTOMOTİV NAKLİYE TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SELÇUK  GEZER KOMİTE BAŞKANI
ZİLLİOĞLU NAKLİYAT OTOMOTİV TARIM TEKSTİL PETROL KÖMÜR ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SERKAN ZİLLİOĞLU  
BERGAMALI TİCARET-SÜLEYMAN GÜNDOĞDU   KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
5.MESLEK GRUBU
MUSTAFA GÜLENÇ REİS YAPI MUSTAFA GÜLENÇ MECLİS ÜYESİ
KERMES İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ GÖKSEL ÖZÜAK MECLİS ÜYESİ
ZAFER KAÇMAZ İNŞAAT NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ZAFER KAÇMAZ MECLİS ÜYESİ
SINIRLI SORUMLU ÇANDARLI TATİL KÖYÜ SİTE İŞLETME KOOPERATİFİ ARMAĞAN CANIMANA KOMİTE BAŞKANI
SEMİH DÜLGER-DÜLGER İNŞAAT SEMİH DÜLGER  
BERGAMA YILMAM İMAR İNŞAAT TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ TOLGA YILMAM  
SEYFETTİN DOĞAN DOĞANLAR İNŞAAT SEYFETTİN DOĞAN KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
6.MESLEK GRUBU
SARIL DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ALİ SARIL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
AKÇAY SARRAFİYE TURİZM VE İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ LEVENT AKÇAY YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
AS ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ TURİZM VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ METİN AKTAN MECLİS ÜYESİ
CENK KIRTASİYE DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ CENK OLGUN KOMİTE BAŞKANI
ARBES DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ MURAT KARA  
AKADEMİ İLETİŞİM-HALUK HAŞMET PARPUCU    
HÜSEYİN ÖZDEMİR ÖZDEMİRLER YAPI İNŞAAT VE TEKSTİL   KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
7.MESLEK GRUBU
IŞILDAK İNŞAAT MALZEMELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ EROL IŞILDAK MECLİS BAŞKANI
GÖÇOĞLU İNŞAAT TAAHHÜT VE MALZEMELERİ HAFRİYAT NAKLİYE TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AZAM ZİYA GÜÇ MECLİS ÜYESİ
HÜSEYİN GEYİKLİ GEYİKLİ YAPI HÜSEYİN GEYİKLİ KOMİTE BAŞKANI
TUNÇYAPI MİMARLIK TURİZM EMLAK ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ YUNUS DEMİRTUNÇ  
ÖNALLAR ZEYTİNCİLİK TARIM GIDA PETROL NAKLİYE HAYVANCILIK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SERKAN ÖNAL KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
8.MESLEK GRUBU
ÜRPER GIDA VE İHTİYAÇ MADDELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ FİKRET ÜRPER YÖNETİM KURULU BAŞKANI
PAKSOY KUYUMCULUK İNŞAAT OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ HÜSEYİN PAKSOY MECLİS ÜYESİ
EKREM ALİ ERMİŞOĞLU EKREM ALİ ERMİŞOĞLU MECLİS ÜYESİ
MURAT ÖZKAYA MURAT ÖZKAYA KOMİTE BAŞKANI
AHMET GÜRŞEN AHMET GÜRŞEN  
SULTAN TUZ ZEYTİN YAĞ GIDA TARIM ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK GÜBRE NAKLİYE SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ AHMET İNANLI  
KINIK GÜNEBAKAN TARIM ÜRÜNLERİ VE HAYVANCILIK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SEMİH KÖKTENTÜRK