Bergama Ticaret Odası

BALO İLE MUNIH VE KÖLN'E TAŞIMACILIK

  TOBB ve Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmetleri Üretenleri Derneği'nin iştirakçisi olduğu Bergama Ticaret Odası’nın da içinde bulunduğu 93 ortaklı BALO'nun (Büyük Anadolu Lojistik Organizasyonlar Projesi), 8 Eylül'de Manisa'dan başlatacağı intermodal taşımacılık operasyonları hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. Alsancak Tarihi Havagazı Fabrikası'nda 20 Ağustos 2013 Salı günü yapılan BALO toplantısına Bergama Ticaret Odası da katılım gösterdi.
Büyük Anadolu Lojistik Organiza...

»» Haberin Devamı

23.08.2013 / Haber No : 531 / Okunma : 860

İŞKUR İLE BERGAMA’YA NİTELİKLİ İŞ GÜCÜ SAĞLANACAK

  Bergama Ticaret Odası ve İş Kur işbirliğiyle, bölgede iş gücü talebinin en yoğun olduğu “kaynakçılık” ile ilgili 22 Ağustos Perşembe günü “İş Gücü Çalıştayı” düzenlendi. Bakırçay bölgesi ticari hayatının ve ekonomisinin canlanması ve bölge istihdamının artırılması adına Bergama Ticaret Odası Meclis Salonu’nda düzenlenen toplantıya bölgenin önemli isimleri katıldı. Yaptığı açılış konuşmasıyla toplantıyı başlatan Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, bir tarafta işçi arayan iş...

»» Haberin Devamı

23.08.2013 / Haber No : 530 / Okunma : 2157

MAKEDONYA'YA GİDİYORUZ

  Balkanların iki dost ülkesi olarak, bölgeyi küresel ekonomiyle bütünleşmiş refah bir alana çevirmek, Makedonya ve bölgemizin sunduğu imkanları birlikte değerlendirmek, Makedonya’daki Türk yatırımlarını artırmak için 19 – 22 Eylül 2013 tarihleri arasında Makedonya’ya gezi düzenlemekteyiz.
Resmi düzeyde ticari görüşmelerin de yapılacağı gezi ücreti :
Uçak, konaklama, transfer, rehberlik ücreti dahil Çift kişilik oda: 600 Euro
Tek kişilik oda: 765 Euro

Uçak bileti...

»» Haberin Devamı

16.08.2013 / Haber No : 529 / Okunma : 953

İYİ BAYRAMLAR...

  ...

»» Haberin Devamı

07.08.2013 / Haber No : 527 / Okunma : 856

BERTO GELENEKSEL İFTAR ORGANİZASYONU

  Her yıl olduğu gibi bu yıl da Berto, Ramazan ayı etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Bergama Ticaret Odası meclis üyeleri, meslek komiteleri, disiplin kurulu üyeleri yanı sıra Bergama-Dikili ve Kınık protokolü ile Sivil Toplum örgütleri, meslek odaları ve parti başkanlarının davet edildiği iftar programı düzenledi. Ramazan’ın kucaklayıcılığıyla ve bereketiyle 24 Temmuz Çarşamba günü Berksoy Otel bahçesi Bergama Ticaret Odası konuklarıyla doldu.
Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç,...

»» Haberin Devamı

25.07.2013 / Haber No : 519 / Okunma : 1426
Untitled 1